MALI OGLASI

PRETRAŽI OGLASE

Tražite posao

VIDEO

 

 

 

 

Uskrsni koncert u susjedstvu

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 

DONJI MIHOLJAC Grad Donji Miholjac u suradnji s Turističkom zajednicom Donji Miholjac i Župom Sv. Mihaela Arkanđela Donji Miholjac organizatori su Uskrsnog koncerta solista, orkestra i zbora HNK-a iz Osijeka.

Uskrsni koncert održat će se pod dirigentskom palicom Ante Sladoljeva u župnoj crkvi Sv. Mihaela Arkanđela u Donjem Miholjcu, u subotu, 11. svibnja 2019. godine, s početkom u 19,00 sati.

-Koncert je organiziran sa željom da u ovo uskršnje vrijeme građanima Grada Donjeg Miholjca i šire, omogućimo jedan prigodan i visoko kvalitetan glazbeni događaj u našoj župnoj crkvi, komentirao je održavanje ovog jedinstvenog glazbenog programa Tomislav Brusač, zamjenik gradonačelnika Grada Dnjeg Miholjca.

- Koncert će se održati u sklopu projekta „Glazba je radost“ koji ima za cilj stvaranje nove publike i omogućavanje lakšeg pristupa kulturnim događanjima svim građanima na području Grada Donjeg Miholjca i šire.

Posebnost ovog koncerta je nastup gudačkog orkestra HNH-a Osijek koji do sada nije imao prilike nastupiti u Donjem Miholjcu, te se iskreno nadamo da će svojim posebnim zvukom ispuniti prostor naše župne crkve, a također srca i duše slušatelja i ljubitelja glazbe, zaključio je Brusač i poželio dobrodošlicu svima koji su zainteresirani za zajamčen glazbeni užitak u susjednom gradu.

 

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Imamo 980 gostiju i nema članova online

PROGNOZA VREMENA

giweather joomla module

DRUŠTVENE MREŽE

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinRSS FeedPinterest
Pin It

RASPORED FILMOVA

      LIPANJ

Web izlog

kreativnog

stvaralaštva

 

 

Galerije fotografija

Ledom okovana rijeka (Dubravko Maričić)

Valpovački dvorac u zimskoj noći

Bajkovita Istra   (Maja Kraljik)

Boje jeseni u Valpovu