Tražite posao

VIDEO

Juniorke ekipno srebrne u Slavonskom Brodu

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

VALPOVO U organizaciji GK „Sokol“ Slavonski Brod u subotu, 26. rujna, održano je 1. kolo „C“ programa regije Istok u ženskoj sportskoj gimnastici na 58. Kupu Slavonije i Baranje.

Unatoč situaciji s epidemijom, uz propisano poštivanje mjera na natjecanju su nastupile ukupno 74 natjecateljice iz 5 klubova naše regije: Vukovara, Vinkovaca, Belog Manastira, Đakova i Valpova.

Gimnastičarke Valpova nastupile su u gotovo svim kategorijama. Kadetkinje su osvojile broncu. Naša najbolja kadetkinja bila je Mia Markešić osvojivši 5. mjesto. Za klub su nastupile i Katja Deak, Mia Abramić i Lana Topalović. Mlađe juniorke natjecale su se pojedinačno. Lana Pranjić osvojila je 9. mjesto, a Tena Novaković 13. mjesto.

Juniorke su osvojile odlično 2. mjesto ekipno. Naša najbolja juniorka bila je Leonarda Mađarić osvojivši 6. mjesto. Ostatak ekipe činile su: Neva Jančikić, Matia Deak, Lorna Budai, Katarina Miličević i Kiara Plečko. Seniorke su se natjecale pojedinačno te je Ana Bošnjak u ukupnom poretku zauzela 8. mjesto, a Leona Kopjar 10. mjesto.

Ekipe na natjecanju vodile su trenerice Lea Pendić i Monika Semialjac dok je sutkinja Lucija Ivančević sudila na preskoku.

Iako je ovo bilo prvo natjecanje ove sezone i s obzirom na sve okolnosti otežanog treniranja ovoga proljeća, natjecateljice su hrabro i lijepo nastupile. Sljedeći krug natjecanja održat će se u Osijeku 24. listopada te do tada očekujemo još veći napredak koji će donijeti i bolje rezultate. Nastavljamo ustrajno i marljivo raditi loveći još bolje gimnastičke uspjehe.

Napisala: Monika Semialjac, trenerica