MALI OGLASI

PRETRAŽI OGLASE

Tražite posao

VIDEO

 

 

 

 

Nacionalni stožer civilne zaštite 5.4. u 14:00 sati:

Trenutno je potvrđeno ukupno 1182 osobe zaražene koronavirusom, a 125 osoba je ozdravilo. Dosad je petnaest osoba preminulo.

Prema podacima Stožera civilne zaštite OBŽ od 5.4. u 11:00 sati:

Na području Osječko-baranjske županije je 92 zaražene osobe. Dvije su osobe izliječene, a pet osoba je preminulo.

Na području Valpovštine oboljelo je 8 osoba. Pet u Valpovu i po jedna u Belišću, Petrijevcima i Samatovcima.

Svatko mora biti svjestan odgovornosti za vlastito zdravlje, zdravlje obitelji i sugrađana.  

Radionica orijentacijskog trčanja

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 

VALPOVO U petak 13. listopada, Osniovna škola Marije Petra Katančića zajedno s orijentacijskim klubom “Sova”, organizirala je radionicu u okviru projekta CBC ORIENT koji je odobren u Interreg programu prekogranične suradnje Mađarska-Hrvatska 2014.-2020. 

Stotinjak djece iz naše škole naučilo je što je orijentacijsko trčanje, što su kontrolne točke, kako izgleda karta za orijentacijsko trčanje, kako “usjeveriti ” kartu prije polaska na stazu, što su čipovi za očitavanje vremena… Osim praktičnog djela u prirodi,učenici su imali priliku pogledati nekoliko kratkih filmova o orijentacijskom trčanju i tehnikama istog. Djeci je ovo bilo zanimljivo i novo iskustvo, te su rado više puta obišli tri staze koje smo pripremili za njih u našem školskom dvorištu.

Kako nam je najavila predsjednica orijentacijskog kluba, Dolores Pajčin, iduće godine bit će organiziran trodnevni kamp u Mađarskoj, u mjestu Orfi, na koji bi pozvali određeni broj djece iz naše škole pa se radujemo nastavku ove lijepe suradnje.

  

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

PROGNOZA VREMENA

giweather joomla module

DRUŠTVENE MREŽE

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinRSS FeedPinterest
Pin It

Forthuber
Agencija za nekretnine
Brzi i pouzdani!
PCV i ALU stolarija, završni radovi u građevinarstvu