Tražite posao

VIDEO

Streljački uspjesi kadeta Belišća

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

BELIŠĆE U subotu 4. svibnja na streljani u Čakovcu održano je Prvenstvo Hrvatske za kadete i kadetkinje iz zračne puške u međunarodnom po ISSF pravilima.

Fran Sinković

Danas, u nedjelju 5. Svibnja na streljani Pampas održano je Prvenstvo Županije za kadete i kadetkinje iz serijske zračne puške. Belišće je nastupilo ekipno u sastavu Fran Sinković,Luka Kraljik i Leo Lešnjaković. Fran je otpucao 184 kruga,Luka 176 krugova i Leo 163 kruga te ukupno sa 523 kruga osvojili ekipno drugo mjesto. Pojedinačno je Fran sa 184 kruga osvojio 2 mjesto,Luka sa 176 krugova 5 mjesto dok je Leo sa 163 kruga zauzeo 9 mjesto. Ekipno su ostvarili normu za Prvenstvo Hrvatske koje će se održati sljedeće nedjelje u Valpovu u velikoj sportskoj dvorani.

Za Belišće je nastupio Fran Sinković u pojedinačnoj konkurenciji te svojim prvim nastupom u toj disciplini otpucao je 189,9 krugova i zauzeo 19 mjesto od ukupno 56 natjecatelja. Pošto je ovo vrlo teška i zahtjevna disciplina, a Fran i na godinu ima pravo nastupati za kadete, smatram da je Fran odlično otpucao te da je perspektiva ovoga sporta. Napisao Saša Brezovec.