VIDEO

Zapažen nastup mladih gimnastičarki

Korisnička ocjena: 5 / 5

Zvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivna

VALPOVO U organizaciji GK „Žito“ Osijek prošle je nedjelje održano 2. kolo „C“ programa regije Istok u ženskoj sportskoj gimnastici na 57. Kupu Slavonije i Baranje.

Nastupilo je ukupno 159 natjecateljica iz 9 klubova odnosno iz 8 gradova naše regije: Vukovara, Slavonskog Broda, Požege, Vinkovaca, Belog Manastira, Osijeka, Đakova i Valpova.

Gimnastičarke Valpova nastupile su u četiri kategorije. Mlađe kadetkinje su osvojile 2. mjesto. Naša najbolja mlađa kadetkinja bila je Katja Deak osvojivši 6. mjesto,

zatim Matea Klibert osvojivši 8. mjesto, Mia Markešić – 10. mjesto, Julija Čavčić - 11. mjesto, Petra Gašparović – 12. mjesto, Elena Jerbić – 13. mjesto te Iva Perak – 18. mjesto.

Kadetkinje su osvojile 3. mjesto. Najbolja u ekipi kadetkinja bila je Lana Pranjić osvojivši 11. mjesto, zatim Mona Tepeš osvojivši 16. mjesto, Mia Strugačevac – 25. mjesto, Franziska Buschbacher – 28. mjesto, Maja Konstantinović – 29. mjesto te Leona Smolčić – 30. mjesto.

Mlađe juniorke su osvojile 5. mjesto. Naša najbolja juniorka bila je Leonarda Mađarić osvojivši 10. mjesto, zatim Anamarija Abičić osvojivši 16. mjesto, Nikolina Pomper – 19. mjesto, Neva Jančikić – 24. mjesto, Katarina Miličević – 26. mjesto te Irina Škorić – 38. mjesto.

Juniorke su osvojile 7. mjesto. Najbolja naša juniorka bila je Matia Deak osvojivši 24. mjesto, zatim Petra Žlender osvojivši 25. mjesto,  Klara Andrišić – 28. mjesto te Lorna Budai – 42. mjesto.

Ekipe na natjecanju vodile su trenerice Monika Kubat i Lea Pendić dok su sutkinje Lucija Ivančević i Ana Birovljević sudile na tlu i gredi.

Ovo natjecanje je bilo posljednje natjecanje u „C“ programu prije ljetne stanke.