VIDEO

Valpovka grabi prema jesenskoj tituli

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

VALPOVO Odigrano je 12.kolo MŽNL Osijek – Vinkovci. Valpovka u derbiju kola pobijedila i zadržala lidersku poziciju, sa istim brojem bodova Radnički iz Mece prati lidera.

Derbi kola igrao se u Valpovu, snage su odmjerili Valpovka i Dilj, domaćin je bio uspješniji i pobjedio, ovom pobjedom je zadržao svoju poziciju lidera lige. Valpovka je dala sva četiri gola, svoja tri i jedan autogol. Domaćin je poveo u 25.minuti preko Emanuela Musthausa, Matija Matoković je povećao rezultat u 35.minuti na 2:0. Drugo poluvrijeme opet Emanuel Musthaus dovodi goste do vodstva od 3:0 u 57.minuti. U 87.minuti domaćin zabija i svoj četvrti pogodak koji se upisuje gostima, autogol je postigao Igor Vučićki.

-Jedna prvenstvena utakmica, opet derbi, prvi i treći, nije lako pobijediti dvije zaredom kod kuće, to je nekakvo pravilo, komentirao je Goran Brkić, trener NK Valpovke.

-Danas smo odradili još jednu bolju utakmicu nego prošlo kolo, bili smo bolji tokom cijele utakmice, zabili smo sva četiri gola, jedan autogol. Gosti korektni, fer, nemam nikakvih primjedbi, čestitam im na prikazanom i želim im sve najbolje u nastavku prvenstva. Mojim dečkima čestitke što smo ostali na prvom mjestu, prije prvenstva nitko se nije nadao da će to tako doći, ali evo igraju dobro dečki, trude se, mogu im samo čestitati, suci korektni. Okrećemo se sljedećem kolu, malo su nas pokosili kartoni ali evo ima ovih sa klupe koji su opravdali svoje i donosili prevagu zaključio je Goran Brkić, Valpovka.

Mislim da je danas domaćin bio bolja i kvalitetnija momčad i da je zasluženo pobjedio. Ovim im putem čestitam još jedanput. Mislim da je sudačka trojka bila isto odlična, na našu žalost jedino mi nismo bili na nivou derbija, nismo više ni zaslužili od poraza – Dejan Pavličić, Dilj.