PRETRAŽI OGLASE

Tražite posao

VIDEO

 

 

 

 

Obilježen Dan prve oružane akcije na okupiranu Baranju

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 

  

BELIŠĆE Jučer je Udruga HVIDR-a Belišće u Torjancima svečano obilježila „Dan prve oružane akcije na okupiranu Baranju“. 

 

Toga dana, prije dvadeset i tri godine u malom Baranjskom mjestu Torjanci poginula su četiri hrvatska branitelja: Pavo Horvat, Marko Pavlović, Darko Dervenšek i Damir Banović.

Središnja svečanost obilježavanja sjećanja na četvoricu poginulih hrvatskih braniteljazapočelo je u Torjancima polaganjem vijenaca, paljenjem svijeća i molitvom u 15:00 sati, ispred spomen - obilježja poginulih hrvatskih branitelja, predvođena mjesnim župnikom.

U sklopu obilježavanja Dana prve oružane akcije na okupiranu Baranju, predstavnici Udruge HVIDR-a Belišće su u jutarnjim satima, paljenjem svijeća i polaganjem vijenaca odali počast i poginulim hrvatskim braniteljima Satnice i Petrijevaca.

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Imamo 1614 gostiju i nema članova online

DRUŠTVENE MREŽE

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponRedditNewsvineTechnoratiLinkedinRSS FeedPinterest Pin It

KINO PROGRAM

PROSINAC

 

 

BELIŠĆE

BIZOVAC

PETRIJEVCI

VALPOVO

 

 





Web izlog

kreativnog

stvaralaštva

 

 

Nizom manifestacija obilježena

200. obljetnica smrti

Matije Petra Katančića

Video

Prvi koncert Valpovačkog

tamburaškog orkestra započinje od

22 minute i 54 sekundi

 

 

 

 

 

 

Galerije fotografija

Ledom okovana rijeka (Dubravko Maričić)

Valpovački dvorac u zimskoj noći

Bajkovita Istra   (Maja Kraljik)

Boje jeseni u Valpovu