Ravnica na američkoj turneji

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 

Na poziv i u organizaciji Hrvatske bratske zajednice iz Pittsburgha, Tamburaški sastav Ravnica iz Osijeka, gostuje na turneji po SAD-u.

Ivan Draženović, Valpovčanin, član Ravnice, primaš, s ponosom nam najavljuje turneju.

-U gotovo mjesec dana, koliko ćemo biti na turneji, posjetit ćemo 14 gradova,  gdje ćemo nastupiti pred brojnom publikom, većinom naših iseljenika i  njihovih prijatelja. Posjetit ćemo sedam saveznih država - Pennsylvania (West Miffin, Johnstown, Steelton, Cokeburg, Pittsburgh ), Ohio (Youngstown, Cleveland), Michigan (Detroit), Indiana Merrillville, Wisconsin (Milwaukee), Illinois (Chicago, Canton), Missouri (Kansas City, St. Louis), a sasvim je izvjesno da ćemo se s turneje vratiti puni dojmova i lijepih iskustava. Na put krećemo krajem kolovoza, a vraćamo se nakon tri tjedna napornih putovanja i koncerata.

                       

-Dojmove ćemo podijeliti i s čitateljima Valpovštine.info, poručuje Ivan Draženović.