Predstavljanje Udruge „Liga protiv raka Valpovštine” u Gradskoj knjižnici i čitaonici Valpovo
- Detalji
- Objavljeno: Subota, 09 Ožujak 2024 09:07
- Napisao/la Sandra Miljački Andrić
- Hitovi: 620
VALPOVO Od veljače ove godine na području Valpovštine djeluje nova Udruga pod nazivom „Liga protiv raka Valpovštine”.
Ciljevi ove Udruge su promicanje i unapređenje prevencije svih oblika raka, podrška osobama oboljelim i liječenim od raka, edukacija i informiranje bolesnika, njihovih obitelji cjelokupne javnosti te unapređivanje kvalitete liječenja i društvenog položaja oboljelih.
Samu Udrugu te ostale djelatnosti kojima se bavi, svim zainteresiranim građanima, predstaviti će predsjednica Udruge Sanja Andračić Varga, dopredsjednica Terezija Šokac i tajnica Marina Čamagajevac.
Predstavljanje Udruge održat će se u Multimediji Gradske knjižnice i čitaonice Valpovu u četvrtak, 14. ožujka, s početkom u 18,00 sati.


