Kadetkinje Valpova osvojile 2. mjesto na 4. kolu kvalifikacija Kupa Hrvatske

Korisnička ocjena: 5 / 5

Zvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivna

VALPOVO/BELI MANASTIR U subotu, 17. rujna 2022. Beli Manastir je bio domaćin 4. kola kvalifikacija Kupa Hrvatske u ženskoj sportskoj gimnastici za Obavezni program u našoj regiji Istok.

Natjecalo se oko 60 gimnastičarki iz 5 gradova: Belog Manastira, Đakova, Slavonskog Broda, Valpova i Vukovara.

Gimnastičarke Valpova nastupile su u kategoriji kadetkinja i juniorki.

Kadetkinje su osvojile 2. mjesto. Naša najbolja kadetkinja bila je Mia Markešić osvojivši  4. mjesto, zatim slijede:  Gea Pudenović 10. mjesto, Mia Abramić 11. mjesto, Matea Klibert 12. mjesto i Lana Topalović 15. mjesto.

U kategoriji juniorki ovoga puta nismo imali ekipu te je Tena Novaković nastupila pojedinačno. Tena je osvojila 6. mjesto u svojoj kategoriji.

Natjecateljice je na natjecanje vodila trenerica Lea Pendić, dok je Ana Vuković ovoga puta bila sutkinja.

Trenerica: Lea Pendić