MALI OGLASI

PRETRAŽI OGLASE

Tražite posao

Povezani članci

VIDEO

 

 

 

 

NAGRAĐENI NAJBOLJI SPORTAŠI OSJEČKO-BARANJSKE ŽUPANIJE: Josipu Kalemu nagrada „Sokol“

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 

U osječkom Centru za posjetitelje Tvrđa, jučer je održana 66. dodjela nagrada najuspješnijim sportašima i sportskim djelatnicima Osječko-baranjske županije i Grada Osijeka.

Izbor obuhvaća 12 kategorija nagrada i priznanja, od kojih 7 na svojoj razini dodjeljuje Zajednica športskih udruga grada Osijeka (najuspješniji sportaš i sportašica, najuspješniji sportski kolektiv, najuspješniji trener, najuspješniji sportaš i sportski kolektiv osoba s invaliditetom, „Trofej Kuna“ za perspektivne sportaše), 3 dodjeljuje Športska zajednica Osječko-baranjske (najuspješniji sportaš i sportašica, najuspješniji sportski kolektiv), a dvije nagrade dodjeljuje Glas Slavonije („Uzor-trofej M. Ljubek“ i Nagradu „Sokol“). Dodjeli priznanja nazočili su obnašatelj dužnosti župana Mato Lukić, gradonačelnik Grada Osijeka Ivan Radić, potpredsjednik Vlade RH i ministar obrane Ivan Anušić, državni tajnik u Ministarstvu turizma i sporta Tomislav Družak, predstavnici sportskih udruga i klubova te ostali gosti.

Među nagrađenima je i Josip Kalem iz Odbojkaškog kluba „Belišće“ Belišće. Nagrada „Sokol“ priznanje je Glasa Slavonije i dodjeljuje se od 1996. godine osobama koje su svojim djelima i doprinosom zadužile sport grada Osijeka i Osječko-baranjske županije

 

DOBITNICI NAGRADA I PRIZNANJA:

  1. TROFEJ „KUNA“ (dodjeljuje ZOS)

                Patrik Felinger (Gimnastički klub „Inova-gim“ Osijek)

                Petar Papa (Mačevalački klub „Dmitar Zvonimir“ Osijek),

                Lovro Rudec (Veslački klub „Iktus“ Osijek),

                Luka Grgić (Veslački klub „Iktus“ Osijek),

                Stjepan Tarcal (Atletski klub „Slavonija-Žito“ Osijek) 

                Luka Tolj (Boksački klub Osijek) i

                Buga Vukić (Plivački klub Osijek)

  1. NAJUSPJEŠNIJI SPORTAŠ PARASPORTA/SPORTA GLUHIH (ZOS)

                 Darko Sarapa - Športska udruga slijepih Svjetlost

  1. NAJUSPJEŠNIJI SPORTSKI KOLEKTIV PARASPORTA / SPORTA GLUHIH (ZOS)

                Športska udruga slijepih svjetlost

  1. NAJUSPJEŠNIJI TRENER (ZOS)

                Tomislav Bilandžić – Kickboxing klub „Sveti Duh“ Osijek

  1.  NAGRADA „SOKOL“ (Glas Slavonije)   

               Josip Kalem – Odbojkaški klub „Belišće“ Belišće

               Ivan Šutalo – Nogometni klub „Olimpija“ Osijek

 

  1. „UZOR-TROFEJ MATIJA LJUBEK“ (Glas Slavonije)

              Ferenc Sakalj – nogomet (Nogometni klub „Osijek“ Osijek)

  1.  NAJUSPJEŠNIJI SPORTAŠ GRADA OSIJEKA (ZOS)

                 Antonio Krajinović – Kickboxing klub „Sveti Duh“ Osijek

                               

  1.  NAJUSPJEŠNIJI SPORTAŠ OSJEČKO-BARANJSKE ŽUPANIJE (ŠZ OBŽ)

                  Andrej Kedveš – Kickboxing klub „Blitz“ Đakovo

 

  1. NAJUSPJEŠNIJA SPORTAŠICA GRADA OSIJEKA (ZOS)

              Donna VEKIĆ - Teniski klub „Tennis Talents“ Osijek

                                          

  1.  NAJUSPJEŠNIJA SPORTAŠICA OSJEČKO-BARANJSKE ŽUPANIJE

            

              Donna VEKIĆ - Teniski klub „Tennis Talents“ Osijek

               

  1. NAJUSPJEŠNIJI SPORTSKI KOLEKTIV GRADA OSIJEKA (ZOS) -

             

                 Muški odbojkaški klub „Mursa-Osijek“ Osijek

  1. NAJUSPJEŠNIJI SPORTSKI KOLEKTIV OSJEČKO-BARANJSKE ŽUPANIJE (ŠZ OBŽ)

                 Muški odbojkaški klub „Mursa-Osijek“ Osijek

 

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

PROGNOZA VREMENA

giweather joomla module

DRUŠTVENE MREŽE

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinRSS FeedPinterest
Pin It

RASPORED FILMOVA

      TRAVANJ

Web izlog

kreativnog

stvaralaštva

 

Galerije fotografija

Ledom okovana rijeka (Dubravko Maričić)

Valpovački dvorac u zimskoj noći

Bajkovita Istra   (Maja Kraljik)

Boje jeseni u Valpovu