PRETRAŽI OGLASE

Tražite posao

VIDEO

 

 

 

 

Stolni tenis za sve

Korisnička ocjena: 5 / 5

Zvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivna
 

VALPOVO U organizaciji Stolnoteniskog kluba Dvorac u Valpovu će se 23. travnja 2026. obilježiti Svjetski dan stolnog tenisa organizacijom Dana otvorenih vrata pod nazivom "Stolni tenis za sve".

Po iskazanoj inicijativi za provođenje ove manifestacije među rijetkima su u Hrvatskoj i tako na jednostavan i učinkovit način ukazuju na dobrobiti bavljenja stolnim tenisom.

Događaj će se održati u čet vrtak, 23. travnja, od 14 do 18 sati u GŠSD Dr. Franje Tuđmana 4, a namijenjen je svim građanima, bez obzira na dob i razinu iskustva u stolnom tenisu.
Posjetitelji će imati priliku slobodno igrati stolni tenis, upoznati trenere i igrače te se družiti u opuštenoj sportskoj atmosferi.
Cilj događaja je promovirati stolni tenis kao sport dostupan svima te potaknuti djecu, mlade i odrasle na aktivno bavljenje sportom.


Sudjelovanje je besplatno, a organizatori pozivaju sve zainteresirane da dođu, ponesu tenisice, uzmu reket i zaigraju.

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

DRUŠTVENE MREŽE

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponRedditNewsvineTechnoratiLinkedinRSS FeedPinterest Pin It

KINO PROGRAM

TRAVANJ

 

 

BELIŠĆE

BIZOVAC

PETRIJEVCI

VALPOVO

 

 





Web izlog

kreativnog

stvaralaštva

 

Kreativni

umirovljenici

u WEB

izlogu

 

 

Nizom manifestacija obilježena

200. obljetnica smrti

Matije Petra Katančića

Video

Prvi koncert Valpovačkog

tamburaškog orkestra započinje od

22 minute i 54 sekundi

 

 

 

 

 

 

Galerije fotografija

Ledom okovana rijeka (Dubravko Maričić)

Valpovački dvorac u zimskoj noći

Bajkovita Istra   (Maja Kraljik)

Boje jeseni u Valpovu