MALI OGLASI

PRETRAŽI OGLASE

Tražite posao

VIDEO

 

 

 

 

Valpovački gimnastičari osvojili četiri medalje na Kupu Hrvatske

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 

VALPOVO Nakon uspjeha na Prvenstvu Hrvatske prošlog vikenda, gimnastičari Valpova su već ovaj vikend natjecali i ponovo bili uspješni.

GD "Hrvatski sokol" Valpovo je bilo organizator 4.kola Kupa Hrvatske u muškoj sportskoj gimnastici za regiju Istok.
Imali smo četvoricu natjecatelja u C programu i jednog seniora u B programu. Ivan Bošnjak je potvrdio da je najbolji senior regije Istok B programa osvojivši prvo mjesto i na Završnicu Kupa Hrvatske se plasirao kao najbolji pojedinac u ukupnom plasmanu naše regije.
Naš najmlađi gimnastičar Niko Lovrić je pobjednik u kategoriji mlađih kadeta C programa, dok je Marko Bošnjak u najbrojnijoj kategoriji kadeta C programa za svega nekoliko desetinki izgubio treće mjesto.
Luka Miličević i Leo Lelas kao juniori su osvojili drugo odnosno treće mjesto.
Ovo je bilo posljednje kvalifikacijsko natjecanje za Završnicu Kupa Hrvatske koje će se održati u Rijeci sredinom studenog. Možemo potvrditi da ćemo na Završnici nastupiti s trojicom natjecatelja, Nikom Lovrićem i Markom Bošnjakom u C programu te Ivanom Bošnjakom u B programu.
Djevojke imaju još jedno natjecanje prije Završnice, to je 4.kolo Kupa koje će se održati u Belom Manastiru sljedeći vikend.

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

PROGNOZA VREMENA

giweather joomla module

DRUŠTVENE MREŽE

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinRSS FeedPinterest
Pin It

 

BELIŠĆE

BIZOVAC

PETRIJEVCI

VALPOVO

KINO PROGRAM

SIJEČANJ

                                              

 

 





Web izlog

kreativnog

stvaralaštva

 

 

Galerije fotografija

Ledom okovana rijeka (Dubravko Maričić)

Valpovački dvorac u zimskoj noći

Bajkovita Istra   (Maja Kraljik)

Boje jeseni u Valpovu