MALI OGLASI

PRETRAŽI OGLASE

Tražite posao

VIDEO

 

 

 

 

Početak nastave poslije proljetnih praznika

Korisnička ocjena: 5 / 5

Zvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivna
 

VALPOVO Prema uputama pročelnice Upravnog odjela za obrazovanje OBŽ-e nastava se u Srednjoj školi Valpovo od 12. travnja 2021., kao i u svim drugim školama na području naše županije, izvodi po modelu A - tj. u školi.

Tako će nastavu u jutarnjoj smjeni pohađati učenici B-smjene (elektrotehničari, tehničari za elektroniku, prodavači, komercijalisti, strojobravari, tokari i CNC-operateri), a poslije podne učenici A-smjene (gimnazijalci i ekonomisti) po rasporedu koji se primjenjivao prije praznika.

Svim našim učenicima želim uspješan nastavak obrazovanja, a roditeljima puno strpljenja u ovim teškim i izazovnim vremenima.

 

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Imamo 640 gostiju i nema članova online

PROGNOZA VREMENA

giweather joomla module

DRUŠTVENE MREŽE

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinRSS FeedPinterest
Pin It

Forthuber
Agencija za nekretnine
Brzi i pouzdani!
PCV i ALU stolarija, završni radovi u građevinarstvu