MALI OGLASI

PRETRAŽI OGLASE

Tražite posao

VIDEO

 

 

 

 

Stjepan Krznarić dobitnik javnog priznanja Osječko-baranjske županije

Korisnička ocjena: 2 / 5

Zvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 

Danas je prigodnim programom obilježen Dan Osječko-baranjske županije.

Program je počeo odavanjem počasti poginulim i umrlim hrvatskim braniteljima, a nastavljen dodjelom nagrada i javnih priznanja za iznimna postignuća na području gospodarstva, kulture, prosvjete, tjelesne kulture i sporta te tehničke kulture. Za iznimna postignuća u području gospodarskih djelatnosti nagradu je zaslužila Saponia d.d., a nagradu je primila predsjednica Uprave Dajana Mrčela; za izvedena umjetnička ostvarenja koja predstavljaju značajan doprinos razvitku kulture nagradu je zaslužila Daniela Taslidžić Herman; za zapažene rezultate u području prosvjete nagradu je osvojila mr. sc. Maja Kassa; za zapažene uspjehe u području tjelesne kulture i sporta nagradu je osvojio Stjepan Krznarić, a za iznimne uspjehe u području tehničke kulture nagradu je zaslužio Mirko Mesić.

Župan Osječko-baranjske županije Ivan Anušić čestitao je nagrađenima za njihov trud i doprinos boljitku Županije.

- Ovogodišnji dobitnici priznanja Osječko-baranjske županije znatno su doprinijeli gospodarskom, kulturnom, znanstvenom i sportskom životu naše Županije, na čemu im čestitam i zahvaljujem. Osječko-baranjska županija preuzela je ulogu vodeće županije u političkom, društvenom i kulturnom životu cijelog istoka Hrvatske i u tom smislu, nagrađeni dobitnici su nositelji kvalitete, razvoja i vrhunskih dostignuća koji jamče daljnji napredak naše županije. Oni su svojim znanjem, trudom i organizacijskim sposobnostima pokazali da su sposobni dizati standarde zbog čega ih društvo mora prepoznati i nagraditi, što smo mi kao jedinica regionalne samouprave i učinili – istaknuo je župan Anušić.

Za zapažene uspjehe u stručnom i pedagoškom djelovanju u osposobljavanju sportaša i sportskih organizacija nagradu je zaslužio Stjepan Krznarić, istaknuti član i trener reprezentacije u disciplinama kajaka i kanua.

- Osvojena nagrada za mene je samo izazov za daljnje djelovanje, ali i priznanje za 48 godina predanog rada u sportu i tjelesnoj kulturi. Kada bih morao izdvojiti jedan važan događaj to bi bile moje prve Olimpijske igre u Seoulu 1988. godine kada je po prvi puta Hrvat izabran za izbornika, a trenirao sam i vrhunskog sportaša Ivana Šabjana, inače osvajača niza medalja na europskoj i svjetskoj sceni – kazao je Krznarić.

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Imamo 914 gostiju i nema članova online

PROGNOZA VREMENA

giweather joomla module

DRUŠTVENE MREŽE

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinRSS FeedPinterest
Pin It

Forthuber
Agencija za nekretnine
Brzi i pouzdani!
PCV i ALU stolarija, završni radovi u građevinarstvu