MALI OGLASI

PRETRAŽI OGLASE

Tražite posao

VIDEO

 

 

 

 

Dragovoljci Belišće proveli brojne aktivnosti

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 

BELIŠĆE Mjesec svibanj obilovao je raznim događanjima.

Kako je to mjesec u kome se slavi Dan grada i provodi se niz manifestacija i naša Udruga je sudjelovala u određenim aktivnostima proslave Dana grada, ali i drugim događanjima.

Na tradicionalnoj proslavi povodom Dana grada na desnoj obali rijeke Drave dragovoljci uz druge udruge redovno daju sudionike osiguranja.

- 7. 5. - u organizaciji HVIDR-e Belišće održane su 2. športske igre branitelja i invalida Domovinskog rata grada Belišća. Naši članovi ostvarili su odlične rezultate: 2. mjesto u boćanju - ekipno, 1. mjesto u kuglanju - ekipno i pojedinačno, 3. mjesto u stolnom tenisu - ekipno, 1. mjesto u streljaštvu - ekipno i 1. i drugo mjesto u pojedinačnoj kategoriji, 2. mjesto u beli i 3. mjesto u visećoj kuglani - pojedinačno.

- 8. 5. - održan je u etno selu Bocanjevci 2. Gastrofest. Dragovoljci su u suradnji s Muškom pjevačkom družinom Bocanjevački pajdaši dali svoj doprinos kuhanjem graha u kotliću.

- 14. 5. - Udruga branitelja Domovinskog rata INA-NAFTAPLIN KVIN podružnica Donji Miholjac organizirala je izlet u Etno Blanju, predstavnici udruge sudjelovanjem su dali svoj doprinos.

- 20. 5. - Delegacija belišćanskih dragovoljaca posjetila je Čepin. U sklopu proslave općine Čepin otvorena je Spomen soba palim braniteljima u Domovinskom ratu, a također i prostorije čepinskog UHDDR-a.

- 27. 5. - na redovnom duhovnom okupljanju članova UHDDR-a koje predvodi fra. Marin Matančić, a koje uslijedi nakon svete mise redovito bude radno. Tema ovoga okupljana bilo je upoznavanje sa svetom misom, odnosno tumačenje tijeka i  značenja same svete mise. Nakon uvoda fra. Marin je odgovarao na brojna pitanja.

- 30. 5. - u organizaciji HVIDR-a Belišće i GO UHDDR Belišće, a pod pokroviteljstvom grada Belišća prvi put je obilježen Dan hrvatskih branitelja grada Belišća. U cjelodnevnom programu dragovoljci su dali svoj doprinos uz ostale braniteljske udruge, kao i predstavnike jedinica lokalne uprave i građane s područja Valpovštine.

Pored ovih aktivnosti održan je čitav niz redovnih događanja, kao sastanak Odbora, prikupljanje i pripremanje dokumentacije za projektno financiranje prema Ministarstvu branitelja, te ostale redovne aktivnosti.

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Imamo 640 gostiju i nema članova online

PROGNOZA VREMENA

giweather joomla module

DRUŠTVENE MREŽE

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinRSS FeedPinterest
Pin It

Forthuber
Agencija za nekretnine
Brzi i pouzdani!
PCV i ALU stolarija, završni radovi u građevinarstvu