Susret gradonačelnika s dožupanima

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 

VALPOVO  Iz Ureda gradonačelnika Matka Šutala primili smo priopćenje o susretu gradonačelnika s dožupanima. Priopćenje prenosimo u cijelosti.

-Danas, 9. listopada 2017. održan je radni sastanak gradonačelnika Grada Valpova Matka Šutala sa zamjenicima osječko-baranjskog župana, Goranom Ivanovićem i Petrom Lagatorom. Sastanak je održan na inicijativu gradonačelnika Šutala u njegovom uredu, a teme su razgovora bili projekti na kojima radi Grad Valpovo, odnosno projekti koje Grad planira raditi samostalno i koji se dogovaraju u suradnji sa Županijom..

Zaključci su sastanka da je suradnja važna za unapređenje i razvoj Valpova i prigradskih naselja te da jaka jedinica lokalne samouprave ujedno znači i jaku županiju. Odmah je dogovoren i sljedeći sastanak za početak studenog ove godine na kojem bi sudjelovao Župan Ivan Anušić sa svojim suradnicima i pročelnici Grada te direktori LRA i Valpovačkog poduzetničkog centra. Zajednička je težnja da se Župana detaljno upoznaje sa svim projektima koji su od zajedničkog interesa Grada i Županije.