U nadzoru prometa zatečeno 16 alkoholiziranih vozača
- Detalji
- Objavljeno: Ponedjeljak, 21 Kolovoz 2023 12:16
- Napisao/la Vladimir Vazdar
- Hitovi: 757
U protekla 24 sata na području Policijske uprave osječko-baranjske evidentirano je deset prometnih nesreća.
U četiri prometne nesreće dvije osobe zadobile su teške tjelesne ozljede dok su tri osobe zadobile lake tjelesne ozljede. U preostalih šest prometnih nesreća nastala je materijalna šteta.
Četiri prometne nesreće dogodile su se na području PPRP Osijek, po dvije na području PP Belišće i PP Donji Miholjac te po jedna na području PP Beli Manastir i PP Našice.
Kako je izvijestila Policijska uprava osječko-baranjska od 18. do 20. kolovoza u nadzoru prometa evidentirano je 16 vozača (10 vozača osobnih automobila, pet biciklista i jedan vozač quada) koji su bili pod utjecajem alkohola.
U navedenom razdoblju osim alkohola evidentirano je još 112 prekršaja od kojih je 47 prekršaja prekoračenja brzine, 32 nekorištenja sigurnosnog pojasa, četiri nepropisnog korištenja mobitela, jedan upravljanja neregistriranim vozilom te 28 ostalih prekršaja.

