MALI OGLASI

PRETRAŽI OGLASE

Tražite posao

VIDEO

 

 

 

 

Uspješna Belišćanska Muzejska noć

Korisnička ocjena: 5 / 5

Zvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivna
 

BELIŠĆE  Sinoć je u organizaciji Muzeja Belišće organizirana  Belišćanska Muzejska noć. Sudeći prema broju posjetitelja i zainteresiranosti za predstavljenu povijesnu građu, manifestacija je polučila izvrstan rezultat.

Manifestacija je najavljivana pod sloganom „Muzej Belišće – muzej za obiteljski izlazak“ noć otvorenih vrata (besplatno u muzej), a brojni posjetitelji koji su se odazvali pozivu imali su prigodu od 20:00 do ponoć vidjeti i čuti zašto je Belišće grad tvornica, sporta i zabave. U muzejskoj zgradi kod belišćanske pošte podsjetili su se sportskih uspjeha naših sugrađanki i sugrađana, ali se i nasmijali uz karikature Lista Belišće iz 1970-ih i 1980-ih godina, a u muzejskoj zgradi kod belišćanske ambulante razgledali svjedočanstva o razvoju Belišća kao industrijskog grada slavonske Podravine, o povijesti Muzeja i fotografije Vlade Junga, Dubravka Maričića i Zaima Saljijija, koji svjedoče o bajkovitosti Belišća zimi.

Mihael Sučić i Srdjan Salajić cijele su večeri stajali na raspolaganju zainteresiranim posjetiteljima svih uzrasta, među kojima su bili najmlađi- budućnost Belišća, ali i oni koji su svojim radom stvarali povijest svoga grada, i otkrivali im zanimljivosti iz prošlosti Belišća.

  

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

PROGNOZA VREMENA

giweather joomla module

DRUŠTVENE MREŽE

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinRSS FeedPinterest
Pin It

 

BELIŠĆE

BIZOVAC

PETRIJEVCI

VALPOVO

KINO PROGRAM

SIJEČANJ

                                              

 

 





Web izlog

kreativnog

stvaralaštva

 

 

 

Galerije fotografija

Ledom okovana rijeka (Dubravko Maričić)

Valpovački dvorac u zimskoj noći

Bajkovita Istra   (Maja Kraljik)

Boje jeseni u Valpovu