PRETRAŽI OGLASE

Tražite posao

VIDEO

 

 

 

 

Josipa Zemljak prvakinja Županije

Korisnička ocjena: 5 / 5

Zvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivna
 

SARVAŠ/ŠAG  Danas je održano zadnje kolo Županijske lige u lovu ribe udicom na plovak na vodi Stara Drava Sarvaš.

Kako nas je izvijestio Igor Nagy, u odličnoj konkurenciji kadetkinja po sektorima Dunja Stanić  zauzela je 1.mj. Tara Angirević 2.mj. i Josipa Zemljak 1mj. što ekipi Karasa iz Šaga ekipno donosi 1. mjesto.

Ali to nije sve, šlag na tortu dolazi zbrajanjem svih rezultata lige te kadetkinje iz Šaga  zauzimaju i 1.mj. u ukupnom plasmanu Županijske lige Osječko -baranjske županije.

-Posebno se istakla našu Josipu koja je i pojedinačno prvakinja Županije. Želim čestitati svima curama i dječacima koji su se ove sezone fer i korektno natjecali u ligi. Naravno velika zahvala roditeljima i cijelom timu KARASA iz Šaga, poručili su ponosni na nov uspjeh kadetkinja.

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

DRUŠTVENE MREŽE

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponRedditNewsvineTechnoratiLinkedinRSS FeedPinterest Pin It

KINO PROGRAM

TRAVANJ

 

 

BELIŠĆE

BIZOVAC

PETRIJEVCI

VALPOVO

 

 





Web izlog

kreativnog

stvaralaštva

 

Kreativni

umirovljenici

u WEB

izlogu

 

 

Nizom manifestacija obilježena

200. obljetnica smrti

Matije Petra Katančića

Video

Prvi koncert Valpovačkog

tamburaškog orkestra započinje od

22 minute i 54 sekundi

 

 

 

 

 

 

Galerije fotografija

Ledom okovana rijeka (Dubravko Maričić)

Valpovački dvorac u zimskoj noći

Bajkovita Istra   (Maja Kraljik)

Boje jeseni u Valpovu