Član ŠRU "VALPOVKA" Valpovo Hrvoje Arnaut ponovo prvak Masters lige

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 

VALPOVO Na zadnjem kolu elitne Masters lige ŠRS OBŽ jučer na Staroj Dravi "Repnjak", Hrvoje Arnaut uvjerljivim 1.mjestom u svojem sektoru, obranio je prošlogodišnji naslov pojedinačnog prvaka i to sa rekordnih samo 7 negativnih bodova, upola manje od 2. i 3. plasiranih.

Nakon što je 3 godine bio Županijske lige, ovo je dokaz njegove superiornosti nad brojnim reprezentativcima i prvacima RH.

Osim njega, u seniorskoj ekipi ŠRU "VALPOVKA" Valpovo odlični su bili i Branko Gazdić koji je ukupno zauzeo 9., a sa po jednim nastupom manje Ivica Papić 12. i junior Matej Todorović 19. mjesto. Sa samo po jednim nastupom Dragan Strišković je ukupno zauzeo 31, a Zlatko Ivošević 45. mjesto u ovoj jakoj konkurenciji.

U ekipnom plasmanu se odvijala prava drama. Hrvoje Arnaut kao 1., Branko Gazdić 4., Ivica Papić 5., a junior Matej Todorović 6. u svojim sektorima, imali su 16 negativnih bodova kao i još 4 ekipe oko do tada 2. ŠRU "VALPOVKE". Zbog nešto manje težine i 6. mjesta, tako je u ukupnom plasmanu osvojen pehar za 3. mjesto, a članovima dodijeljene brončane medalje. Uz tek malo sreće mogli smo biti i pobjednici lige, ali i ovo je veliki uspjeh, jer su ispred nas samo dva visoko rangirana drugoligaša, a iza nas su se plasirala 2 prvoligaša, te 1 

drugoligaš i visoko rangirani 3. ligaš. Uspjeh je tim veći jer su na svakom kolu lovila po 4 natjecatelja u ekipi, 4 sata, na zahtjevnim vodama, samo dirigiranim tehnikama, uz puno opreme, znanja, iskustva i treninga, te vrlo veliku logistiku, izbor parihrane i mamaca i značajne troškove.

Dakle i ovaj vikend je osvojeno 2 zlatne, te 5 brončanih medalja i pehar, što uz već ranije osvojene 4 zlatne, 3 srebrne, 3 brončane medalje i 2 pehara u ovogodišnjoj ligi ŠRU "VALPOVKU" Valpovo svrstava u najtrofejnije.


Čestitamo !