MALI OGLASI

PRETRAŽI OGLASE

Tražite posao

VIDEO

 

 

 

 

Briljantne mlade odbojkašice

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 

BELIŠĆE Na Svjetskom sportskom festivalu mladih, koji je održan od 3. do 6.srpnja 2014. u Beču, mlade odbojkašice Belišća (2001.godište i mlađe) ostvarile su još jedan veliki uspjeh.

Naime, na World sports festivalu Vienna 2014. (u Austriji ga zovu male olimpijske igre) gdje je sudjelovalo preko 2500 sportašica i sportaša iz 34 zemlje svijeta, u 12 sportskih disciplina, među kojima najviše u odbojci, odbojkašice Belišća su tek u finalu nesretno izgubile od ekipe Liptovsky Hradok iz Slovačke i to nakon neiskorištene 4 meč lopte. Do finala su upisale pobjede protiv ekipa As Beograd, Lasalliana iz Italije, Bad Valdseea iz Njemačke te u polufinalu protiv OK Veruda iz Pule, u konkurenciji od 22 ekipe osvojile su srebrne medalje. Nakon odličnih rezultata na prvenstvima regije i Hrvatske, ovo je još jedan veliki uspjeh i na međunarodnoj sceni, te potvrda kvalitetnog i stručnog rada u OK Belišće u kojem je prioritet upravo rad s mladima. Ostaje žal za zlatom i slušanjem naše himne na pobjedničkom postolju, ali smo sretni i zadovoljni jer smo došli do finala nakon velike borbe i pobjede u četvrtfinalu protiv odličnih Njemica. Svakako smo dostojno prezentirali naš grad i našu Hrvatsku, stekli nova iskustva, ali i mnoga prijateljstva. Ovo će nam biti veliki motiv da i dalje marljivo treniramo, ali i poziv svim mladim djevojčicama da nam se pridruže, istaknula je kapetanica Lana Nikolić. Ovo je sjajan završetak sezone za naš klub, u kojoj smo postigli zapažene uspjehe upravo sa mladim dobnim uzrastima i garancija da za nasu budućnost ne moramo brinuti. Slijedi nam zaslužena jednomjesečna pauza, a onda polovinom kolovoza pripreme za novu sezonu u kojoj i u seniorskoj konkurenciji želimo napredovati, rekao je trener Josip Kalem.

Za mlade Belišćanke u Beču su uz kapetanicu Lanu Nikolić nastupile su: Lana Seder, Majda Cvenić, Hana Funtak, Dora Berečić, Ena Bečka, Ines Radović, Nora Perošević, Tea Milić, Anja Kraljik te treneri Marija Majdenić i Josip Kalem.

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

PROGNOZA VREMENA

giweather joomla module

DRUŠTVENE MREŽE

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinRSS FeedPinterest
Pin It