MALI OGLASI

PRETRAŽI OGLASE

Tražite posao

VIDEO

 

 

 

 

Predstavljanje Prvog dječejg turističkog vodiča Grada Valpova

Korisnička ocjena: 5 / 5

Zvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivna
 

VALPOVO Društvo ''Naša djeca'' grada Valpova poziva vas na promociju prvog dječjeg turističkog vodiča grada Valpova koji je nastao zajedničkim radom djece i odraslih, volontera i članova DND-a grada Valpova.

Promocija će se održati u petak 17. svibnja 2019. godine u 18 sati u Gradskoj knjižnici i čitaonici Valpovo.

Ova turistička slikovnica jednostavnim tekstom prilagođenim djeci, fotografijama i ilustracijama koje su izradila upravo djeca, vodi čitatelja kroz naš grad, upoznaje ga s ustanovama i spomenicima te na simpatičan i djeci zanimljiv način otvara vrata grada malim turistima.

Kroz slikovnicu nas vode likovi dječaka i djevojčice koji iznose svoj doživljaj ili viđenje svakog mjesta ili ustanove.

'Često zaboravljamo činjenicu kako su i djeca turisti.
U masi posjetitelja, vodiča, brošura, manifestacija i događaja promaknu nam mali, znatiželjni promatrači koji posjećuju naš grad, zajedno sa svojim roditeljima ili pak učiteljima i prijateljima, a koji na drugačiji način doživljavaju i zamjećuju. Do ovog trenutka nisu postojali turistički vodič ili brošura grada Valpova prilagođeni djeci, stoga se rodila ideja o potrebi izrade upravo jednog takvog vodiča koji će kroz fotografije i slike provesti male posjetitelje kroz naš grad i upoznati ih s nekim povijesnim činjenicama, spomenicima i ustanovama. Ujedno se stvorila prilika uključiti i samu djecu u izradu vodiča-slikovnice te ih potaknuti na istraživanje svoga grada, bolje upoznavanje njegove povijesti i ljepote te kreativno izražavanje i stvaranje. Nadamo se da će prvi dječji turistički vodič otvoriti vrata grada svim malim posjetiteljima kako bi upoznali i zavoljeli ovaj lijepi, slavonski gradić.''

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Imamo 890 gostiju i nema članova online

PROGNOZA VREMENA

giweather joomla module

DRUŠTVENE MREŽE

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinRSS FeedPinterest
Pin It

Forthuber
Agencija za nekretnine
Brzi i pouzdani!
PCV i ALU stolarija, završni radovi u građevinarstvu