PRETRAŽI OGLASE

Tražite posao

VIDEO

 

 

 

 

Započeli besplatni sportski praznici

Korisnička ocjena: 5 / 5

Zvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivna
 

VALPOVO U Osnovnoj školi Matije Petra Katančića jučer su započeli besplatni Sportski praznici.

U ovaj besplatan sportsko edukativni program koji se održava ujutro od 8-11 h, uključilo se 23 učenika, a  mogu se i dalje prijaviti djeca koja god žele doći vježbati, poručuje profesorica Ana Birovljević, koja će uz voditelja projekta Marka Skelca raditi s djecom.

Sportski praznici besplatan su ljetni sportski program koji Hrvatski školski sportski savez u 2023. godini provodi na 85 lokacija u Republici Hrvatskoj. Projekt se provodi uz podršku Ministarstva turizma i sporta koji je prošle godine za Sportske praznika i ljetnu rekreaciju djece i mladih uz stručno vodstvo na području škole izdvojio više od tri milijuna kuna.

Na području naše Županije odabrano je šest škola koje će sudjelovati u projektu, a jedna od njih je i Osnovna škola Matije Petra Katančića u Valpovu.

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

DRUŠTVENE MREŽE

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponRedditNewsvineTechnoratiLinkedinRSS FeedPinterest Pin It

KINO PROGRAM

TRAVANJ

 

 

BELIŠĆE

BIZOVAC

PETRIJEVCI

VALPOVO

 

 





Web izlog

kreativnog

stvaralaštva

 

Kreativni

umirovljenici

u WEB

izlogu

 

 

Nizom manifestacija obilježena

200. obljetnica smrti

Matije Petra Katančića

Video

Prvi koncert Valpovačkog

tamburaškog orkestra započinje od

22 minute i 54 sekundi

 

 

 

 

 

 

Galerije fotografija

Ledom okovana rijeka (Dubravko Maričić)

Valpovački dvorac u zimskoj noći

Bajkovita Istra   (Maja Kraljik)

Boje jeseni u Valpovu