MALI OGLASI

PRETRAŽI OGLASE

Tražite posao

VIDEO

 

 

 

 

Dvije prve nagrade Foruma za slobodu odgoja u PŠ Ivanovce

Korisnička ocjena: 5 / 5

Zvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivna
 

IVANOVCI Nižu se lijepe nagrade za učenike PŠ Ivanovaca.

I ove godine,  Forum za slobodu odgoja organizirao je natječaj "Oboji svijet!", povodom Međunarodnog dana tolerancije, koji se svake godine obilježava 16. studenoga. Ove godine nam je taj natječaj bio posebno važan jer se naša škola uključila u brojne aktivnosti kojima želimo sačuvati mentalno zdravlje djece. Konkurencija je bila velika ali smo uspjeli osvojiti čak dvije 1. nagrade. Rad Svojom dobrom odlukom oboji svijet, 4. razreda PŠ Ivanovci pod mentorstvom učiteljice Marine Arambašić dobio je prvu nagradu u kategoriji društveno- angažirani rad. Također, rad učenika 2. razreda PŠ Ivanovci Oboji svijet prihvaćanjem svojih i tuđih osjećaja, pod mentorstvom Marije Bulut Lukačević dobio je prvu nagradu u kategoriji školskih projekata.

Proglašenje najboljih radova kreativnog natječaja "Oboji svijet" upriličeno je online u petak 13. studenoga  2020.g. u 15 sati, u okviru Dana Građanskog odgoja i obrazovanja u Rijeci. Prijenos je emitiran uživo te su naši učenici, zajedno s mentoricama, svoje radove predstavili svim krajevima Hrvatske. Aktivnosti i radovi koje su učenici izradili predstavljeni su u obliku elektroničke knjige.

 

Marija Bulut Lukačević

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Imamo 1143 gostiju i nema članova online

PROGNOZA VREMENA

giweather joomla module

DRUŠTVENE MREŽE

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinRSS FeedPinterest
Pin It

Forthuber
Agencija za nekretnine
Brzi i pouzdani!
PCV i ALU stolarija, završni radovi u građevinarstvu