MALI OGLASI

PRETRAŽI OGLASE

Tražite posao

VIDEO

 

 

 

 

Birajte i vi logo projekta

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 

VALPOVO U osnovnoj školi Matije Petra Katančića će se po prvi puta provoditi Erasmus+ projekt mobilnosti učenika i učitelja.

Škola je prijavila partnerstvo u projektu imena „Playing with maths“. Države partneri su Francuska, Grčka, Turska i Portugal. Tako će 13 naših učenika i 6 učitelja imati priliku putovati u te države pod pokroviteljstvom EU, unaprijediti svoja znanja i vještine, poglavito iz matematike, ali i engleskog jezika, te upoznati kulturu i običaje lokalnog stanovništva.

Erasmus+ projektni tim nastavlja s aktivnostima na provođenju projekta

-Sve vas pozivamo da svojim glasom pomognete da upravo logo koji je kreirala naša škola bude odabran kao logo projekta Erasmus+ “Playing with Maths”, obratili su se učenicima, roditeljima i svima koji žele surađivati.

-Glasovanju možete pristupiti preko sljedeće poveznice: https://www.sondageonline.fr/s/5ca2446. Važno je na kraju glasovanja na dnu stranice kliknuti na gumb “Termine”. Logo koji je kreirala naša škola je prvi po redu (Logo 1). Onaj logo koji je po vama najbolji stavite na mjesto 1 i tako redom. Pozivamo sve da nam se priključe u ovom glasovanju. Pozivamo sve da nam se priključe u ovom glasovanju.

Unaprijed zahvalni,
Erasmus+ projektni tim

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Imamo 272 gostiju i nema članova online

PROGNOZA VREMENA

giweather joomla module

DRUŠTVENE MREŽE

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinRSS FeedPinterest
Pin It

Forthuber
Agencija za nekretnine
Brzi i pouzdani!
PCV i ALU stolarija, završni radovi u građevinarstvu