Tražite posao

VIDEO

Juniorke Valpova osvojile 3. mjesto na 3. kolu kvalifikacija za Kup Hrvatske

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

VALPOVO/SLAVONSKI BROD Slavonski Brod je bio domaćin 3.kola kvalifikacija Kupa Hrvatske u ženskoj sportskoj gimnastici za Obavezni program u našoj regiji Istok.

Natjecalo se oko 130 gimnastičarki iz 8 gradova: Slavonskog Broda, Požege, Vinkovaca, Vukovara, Osijeka, Đakova, Belog Manastira i Valpova.

Gimnastičarke Valpova nastupile su u kategoriji  kadetkinja, mlađih juniorki i juniorki.

Kadetkinje su osvojile 4. mjesto. Naša najbolja kadetkinja bila je Mia Markešić osvojivši  16.mjesto, zatim slijede:  Matea Klibert- 20.mjesto, Mia Abramić -25.mjesto,  Gea Paudenović- 27.mjesto i Lana Topalović- 29.mjesto.

Kod mlađih juniorki nismo imali ekipu ovaj puta. Nastupile su Nikolina Pomper koja je osvojila 16.mjesto, i  Mia Mirković- 22.mjesto.

Juniorke su bile uspješne i ekipno osvojile 3.mjesto i brončanu medalju. Tena Novaković je bila najuspješnija naša gimnastičarka i osvojila je 9.mjesto, zatim Matia Deak-  10.mjesto, Leonarda Mađarić- 11.mjesto, Iva Berečić- 14.mjesto te Lana Bartolović- 18.mjesto.

Ekipe na natjecanju su vodile trenerice Lea Pendić i Ana Vuković.

Saznali smo i ukupan zbroj rezultata kod djevojaka za ovu proljetnu sezonu natjecanja te su nam se 3 juniorke uspjele plasirati na Državno natjecanje koje će se održati početkom lipnja u Osijeku. To su: Tena Novaković, Matia Deak i Leonarda Mađarić koje imaju mnogo motivacije kako bi se što bolje pripremile za to Državno natjecanje.

Trenerica: Ana Vuković