MALI OGLASI

PRETRAŽI OGLASE

Tražite posao

VIDEO

 

 

 

 

Priznanje na kraju godine

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 

VALPOVO Karate Klub Valpovo završio je ovu sezonu treninga sa lijepim rezultatima, zavidnim brojem članova i jednom lijepim posjetom.

Naime, jučer na zadnjem ovogodišnjem treningu posjetio nas je gradonačelnik grada Valpova, Leon Žulj sa svojim cijenjenim suradnicima, Dubravkom Kučincem, predsjednikom, i Alenkom Bajerom, tajnikom Zajednice športskih udruga Grada Valpova. Za nas je ovaj posjet bio lijepo priznanje za ovogodišnje rezultate i veliki daljnji poticaj našim članovima da naš klub i dalje krase zlata, srebra i bronce na daljnjim natjecanjima.

-Hvala Leonu na susretljivosti, otvorenosti, praćenju naših uspjeha, otvorenosti za pomoć našem klubu te na kraju za lijepo iznenađenje i podjelu poklončića našim članovima. Radujemo se daljnjoj suradnji i zahvaljujemo od sveg srca na podršci, puno nam znači, zahvalni su članovi Uprave kluba.

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

PROGNOZA VREMENA

giweather joomla module

DRUŠTVENE MREŽE

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinRSS FeedPinterest
Pin It

Forthuber
Agencija za nekretnine
Brzi i pouzdani!
PCV i ALU stolarija, završni radovi u građevinarstvu