PRETRAŽI OGLASE

Tražite posao

VIDEO

 

 

 

 

Sanja Birović nova je ravnateljica Osnovne škole Matije Petra Katančića u Valpovu

Korisnička ocjena: 2 / 5

Zvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 

VALPOVO Školski odbor Osnovne škole Matije Petra Katančića, Valpovo donio je odluku o imenovanju Sanje Birović novom ravnateljicom te škole.

Prema toj odluci, objavljenoj na mrežnim stranicama škole, koju je potpisao Davor Šokac, predsjednik Školskog odbora, mandat od pet godina novoj ravnateljici počinje teći nakon dobivene suglasnosti ministra znanosti i obrazovanja.

Sanja Birović, profesorica hrvatskog jezika i književnosti iz Valpova imenovana je ravnateljicom nakon provedenog postupka javnog glasovanja na sjednici Školskog odbora na kojoj su glasovali i predsjedatelji Učiteljskog vijeća, Vijeća roditelja i Zbora radnika, koji su u javnom glasovanju bili obvezni zastupati zauzeto stajalište nakon predstavljanje programa rada dvoje kandidata za ravnatelja na sjednicama tih tijela.

Školski je odbor, nakon što su kandidati izložili program rada za mandatno razdoblje pristupio javnom glasovanju, utvrdio da je kandidatkinja  Sanja Birović dobila četiri, a kandidat Matija Bartolović tri glasa, navodi se u odluci o imenovanju.

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Imamo 946 gostiju i nema članova online

DRUŠTVENE MREŽE

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponRedditNewsvineTechnoratiLinkedinRSS FeedPinterest Pin It

KINO PROGRAM

TRAVANJ

 

 

BELIŠĆE

BIZOVAC

PETRIJEVCI

VALPOVO

 

 





Web izlog

kreativnog

stvaralaštva

 

Kreativni

umirovljenici

u WEB

izlogu

 

 

Nizom manifestacija obilježena

200. obljetnica smrti

Matije Petra Katančića

Video

Prvi koncert Valpovačkog

tamburaškog orkestra započinje od

22 minute i 54 sekundi

 

 

 

 

 

 

Galerije fotografija

Ledom okovana rijeka (Dubravko Maričić)

Valpovački dvorac u zimskoj noći

Bajkovita Istra   (Maja Kraljik)

Boje jeseni u Valpovu