MALI OGLASI

PRETRAŽI OGLASE

Tražite posao

VIDEO

 

 

 

 

Kladioničar ga prevario pa još i iznuđivao novac

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 

Provedenim kriminalističkim istraživanjem policijskih službenika utvrđena je sumnja da je 40-godišnji strani državljanin počinio kaznena djela „Prijevara“ i „Iznuda“.

Kako je izvijestila Policijska uprava osječko-baranjska, preko društvene mreže 42-godišnjak je 20. kolovoza 2023. godine stupio u kontakt s 40-godišnjakom koji se bavi sportskim klađenjem.
 
Potom mu  je 42 godišnjak u uplatio 150 eura za okladu te ga je 40-godišnjak tražio još 820 eura za proviziju od dobitka kako bi „dobio zarađeni“ novac od 15.000 eura, što je 42-godišnjak odbio napraviti da bi nakon toga dobivao prijeteće poruke koje su mu izazvale strah za život. 
 
-Podnosimo prijavu nadležnom državnom odvjetništvu u Osijeku, izvijestila je Policijska uprava osječko-baranjska

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

PROGNOZA VREMENA

giweather joomla module

DRUŠTVENE MREŽE

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinRSS FeedPinterest
Pin It

 

BELIŠĆE

BIZOVAC

PETRIJEVCI

VALPOVO

KINO PROGRAM

OŽUJAK

                                        

Studio Natalia   

   

 

 





Web izlog

kreativnog

stvaralaštva

 

 

 

Galerije fotografija

Ledom okovana rijeka (Dubravko Maričić)

Valpovački dvorac u zimskoj noći

Bajkovita Istra   (Maja Kraljik)

Boje jeseni u Valpovu