MALI OGLASI

PRETRAŽI OGLASE

Tražite posao

VIDEO

 

 

 

 

PROLJEĆE NIJE ODGOĐENO:Učenici Srednja škole Valpovo obilježili Svjetski dan sindroma Down?

Korisnička ocjena: 5 / 5

Zvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivna
 

VALPOVO Pod mentorstvom nastavnica Monike Markota i Kristine Najcer Bračevac te  pedagoginje Zdenke Lončarić,  proteklih su se tjedana  učenici 3. i 4. ekonomske pripremali za obilježavanje Svjetskog dana sindroma Down.

Izvanredne okolnosti spriječile su ovo obilježavanje u školi, ali nismo od njih odustali. Naime, naša učenica Tamara Habus došla je na ideju da se kod kuće slikamo sa šarenim čarapama i tako im damo na znanje da smo svi uz njih.

Down Syndrome International je službeno odredio 21. ožujak kao Svjetski dan osoba s Down sindromom.

Stoga, obilježavanje Svjetskog dana sindroma Down ne smijemo propustiti. Vjerujemo da je i  u ovim teškim danima potrebno potaknuti ljude na veće poštivanje prava ljudi s Downovim sindromom. Simbol su šarene čarape jer ih osobe s Down sindromom ne mogu upariti. Našim nošenjem šarenih čarapa danas pokazujemo podršku borbi osoba s Down sindromom kako bi se što bolje integrirali u društvo. Ujedno dajemo poticaj svim našim učenicima da  nam budu optimistični i vrijedni te s veseljem očekujemo njihove nove prijedloge.

 

Želite li i Vi sudjelovati u kreativnoj rubrici PROLJEĆE NIJE ODGOĐENO,?  Popunite prijavnicu i na adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. pošaljite svoju fotografiju, tekst ili video uradak. S cijelim se projektom upoznaj OVDJE.

 

PRIJAVNICA    

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

PROGNOZA VREMENA

giweather joomla module

DRUŠTVENE MREŽE

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinRSS FeedPinterest
Pin It

TEST 2

TEST 2