Tražite posao

VIDEO

Odbojkašice Belišća prvakinje Slavonije i Baranje

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

BELIŠĆE Odbojkašice Belišća prvakinje su Slavonije i Baranje za mlađe kadetkinje.

Na finalnom turniru, koji je odigran u Belišću sudjelovale su četiri najbolje ekipe Slavonije i Baranje od ukupno 16, koliko ih je nastupalo u Mlađe kadetskoj ligi.

U polufinalnom susretu Belišćanke su sa uvjerljivih 2:0 savladale ekipu Ferivija iz Višnjevca, dok su u finalu u vrlo uzbudljivoj i kvalitetnoj utakmici mlade Belišćanke pobijedile odbojkašice superligaša ŽOK Osijeka rezultatom 2:1, po setovima 25:21; 21:25; 15:11, te se tako okitile zlatnim medaljama.

Impresivan je skor Belišćanskih odbojkašica, koje su kroz prvenstvo protutnjale bez poraza, pobijedivši u svih 14 utakmica uz set razliku 28-2.

Dva zlata te jedno srebro na Prvenstvima regije u zadnje dvije sezone, kao i srebro na Prvenstvu Hrvatske, potvrda je to stručnog i sustavnog rada u ovom sportskom kolektivu.

Sve 4 ekipe sa finalnog turnira odigranog u Belišću osigurale su nastup na Prvenstvu Hrvatske, koje će se održati od 29.04.-01.05 u Zadru.