MALI OGLASI

PRETRAŽI OGLASE

Tražite posao

VIDEO

 

 

 

 

Žetva medalja u 3. kolu Otvorene lige OBŽ u karateu

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 

VALPOVO/OSIJEK Na danas održanom 3. kolu Otvorene lige Osječko-baranjske županije u karateu, sudjelovalo je 263 natjecatelja iz 18 klubova iz Republike Hrvatske.

Među brojnim klubovima Slavonije i Baranje, svoje neizostavno mjesto na turniru imali su karataši Karate Kluba Valpovo. Uz već poznata imena Jan Majdenić, Matea Đurković, Lora Vuković, Tea Lendarić te Barbara Jurišić, kao pojačanje dolazi i Dorian Vichta kojemu je ovo prvi nastup na ligi. Rezultati su bili odlični. U katama Dorian Vichta i Jan Majdenić osvajaju brončane medalje, Lora Vuković svojim nastupom osvaja srebro, dok se Matea Đurković, uz nadasve snažnu izvedbu, nije uspjela izboriti za plasman. U kumiteu (borbama) Tea Lendarić žestokom borbom osvaja brončanu medalju, a isto tako u ravnopravnoj konkurenciji, brončanu medalju osvaja i Barbara Jurišić.
-Čestitke i velika zahvala svim natjecateljima koji su svojim nastupom predstavljali Karate Klub Valpovo. Do idućeg natjecanja, veliki sportski pozdrav, komentirao je njihov trener Dominik Peroković.

  

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

PROGNOZA VREMENA

giweather joomla module

DRUŠTVENE MREŽE

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinRSS FeedPinterest
Pin It

 

BELIŠĆE

BIZOVAC

PETRIJEVCI

VALPOVO

KINO PROGRAM

veljača

                                        

Studio Natalia   

   

 

 





Web izlog

kreativnog

stvaralaštva

 

 

 

Galerije fotografija

Ledom okovana rijeka (Dubravko Maričić)

Valpovački dvorac u zimskoj noći

Bajkovita Istra   (Maja Kraljik)

Boje jeseni u Valpovu