OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA: 32 novooboljelih od kojih je šest iz Valpovštine
- Detalji
- Objavljeno: Petak, 26 Veljača 2021 08:35
- Napisao/la Stožer CZ OBŽ
- Hitovi: 1535

U Kliničkom bolničkom centru Osijek i Zavodu za javno zdravstvo OBŽ u zadnja 24 sata za područje Osječko-baranjske županije obrađeno je 280 uzoraka od kojih je 32 bilo pozitivno na koronavirus.
Najviše (13) novopozitivnih osoba ima prebivalište na području Osijeka, po četiri su iz Čepina i Valpova, po dvije iz Belišća, Darde i Đakova, a po jedna novopozitivna osoba živi na području gradova Beli Manastir i Našice te općina Marijanci, Ernestinovo i Vladislavci.
Na bolničkom liječenju nalazi se 55 osoba oboljelih od COVID-19, i to 42 u Kliničkom bolničkom centru Osijek (od kojih je 9 na respiratoru), a u Općoj županijskoj bolnici Našice hospitalizirano je 13 pacijenata s tim oboljenjem.
Na području Osječko-baranjske županije u samoizolaciji se trenutno nalazi 901 osoba.
Policijski službenici proveli su 19 provjera osoba u samoizolaciji i 168 nadzora ugostiteljskih objekata, a nisu utvrdili kršenja propisanih mjera.























































