PRETRAŽI OGLASE

Tražite posao

VIDEO

 

 

 

 

Izvrstan start valpovačkih mladih šahista

Korisnička ocjena: 5 / 5

Zvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivna
 

NAŠICE / VALPOVO Odigravanjem prva četiri kola, 30. i 31. kolovoza 2025. u Našicama, započela je II. hrvatska šahovska liga istok u konkurenciji juniora.

Natječe se 10 ekipa, a pobjednik natjecanja plasirat će se u I. HŠL juniora.

Juniori ŠK Hrvatska čitaonica iz Valpova zabilježili su četiri uvjerljive pobjede u prva četiri kola. U prvom kolu pobijedili su ekipu ŠK Đuro Đaković  (Slavonski Brod) s 4:0, u drugom ekipu Gundinaca s 3:1, u trećem FERIT-Osijek 4:0 te u četvrtom Slavonac (Našice) s 3:1. Za valpovačku ekipu nastupili su Matej Filić, Luka Kudlaček, Bojan Medak, Filip Katalenić i Lukas Feld.

Nakon četiri kola Valpovčani su na prvom mjestu s 8 bodova, koliko ima i ŠK Damin gambit (Osijek) uz nešto slabije dodatne kriterije. Dalje slijede Gundinci i PPD Vukovar-2 sa šest bodova, Đakovo Lim-mont i  i Slavonac NEXE 4 boda itd.

Liga se nastavlja sljedećeg vikenda u Gundincima.

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Imamo 959 gostiju i nema članova online

DRUŠTVENE MREŽE

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponRedditNewsvineTechnoratiLinkedinRSS FeedPinterest Pin It

KINO PROGRAM

TRAVANJ

 

 

BELIŠĆE

BIZOVAC

PETRIJEVCI

VALPOVO

 

 





Web izlog

kreativnog

stvaralaštva

 

Kreativni

umirovljenici

u WEB

izlogu

 

 

Nizom manifestacija obilježena

200. obljetnica smrti

Matije Petra Katančića

Video

Prvi koncert Valpovačkog

tamburaškog orkestra započinje od

22 minute i 54 sekundi

 

 

 

 

 

 

Galerije fotografija

Ledom okovana rijeka (Dubravko Maričić)

Valpovački dvorac u zimskoj noći

Bajkovita Istra   (Maja Kraljik)

Boje jeseni u Valpovu