Tražite posao

VIDEO

Seniorke D programa osvojile 2. mjesto ekipno u Vukovaru

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

VALPOVO/VUKOVAR Kako su ovi dani posvećeni sjećanju na žrtvu Vukovara, tako je proteklog vikenda 13.11.2021. grad Vukovar bio domaćin 3.kola D programa regije Istok, Kupa Hrvatske u ženskoj sportskoj gimnastici.

Nastupile su ukupno 42 natjecateljice iz 5 gradova naše regije: Belog Manastira, Vinkovaca, Slavonskog Broda, Valpova i Vukovara.

Naše gimnastičarke su nastupile u juniorskoj i seniorskoj kategoriji.

Pojedinke u juniorkama su bile Ema Mihaljević koja je osvojila 19. mjesto i Marija Habjanović koja je zauzela 22. mjesto.

Seniorke su bile odlične i osvojile 2. mjesto ekipno a za ekipu su vježbale: Iva Berečić koja je osvojila 7.mjesto, Lana Bartolović koja je bila 9. te Ina Cvetković koja je osvojila 10. mjesto.

U ovom programu se zbrajao rezultat svih natjecanja ove godine tako da su naše seniorke dobile još jednu medalju, brončanog sjaja. Ukupno su osvojile 3.mjesto za ovu godinu u svojoj kategoriji.

Ekipu je na natjecanju vodila trenerica Lea Pendić a na ručama i gredi je sudila naša sutkinja Ana Vuković.

Trener: Ana Vuković