PRETRAŽI OGLASE

Tražite posao

VIDEO

 

 

 

 

U improviziranom laboratoriju uzgajao psilocibinske gljive

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 

BELIŠĆE Jučer, 17. veljače, policijski službenici Policijske postaje Belišće obavili su pretragu doma i osobnog automobila vlasništvo 33-godišnjeg hrvatskog državljanina.

Kako stoji u izvješću Policijske uprave osječko-baranjske, pretragom su pronašli i oduzeli plastičnu vrećicu s psilocibinskim gljivama (halucinogenim) težine oko 250 grama, plastičnu vrećicu s marihuanom težine oko 60 grama i sjemenkama konoplje, aparat za vakumiranje i zavarivanje plastičnih vrećica, više šprica s tekućinom spora gljiva, dvije precizne digitalne vage, improvizirani laboratorij s dvije kutije s psilocibinskim gljivama u rastu, ventilator, tajmer, električni ovlaživač prostora, termometar, led žarulje, više posuda ispunjeni raznim žitaricama i plijesnima za uzgoj gljiva i dva mobitela.

Provedenim kriminalističkim istraživanjima sumnja se da 33-godišnjak počinio kazneno djelo „Neovlaštena proizvodnja i promet drogama“ i „Omogućavanje trošenja droga“ te je predan pritvorskom nadzorniku.

Nadležnom državnom odvjetništvu podnosimo kaznenu prijavu, izvijestila je Policijska uprava osječko-baranjska.

  

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

DRUŠTVENE MREŽE

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponRedditNewsvineTechnoratiLinkedinRSS FeedPinterest Pin It

KINO PROGRAM

TRAVANJ

 

 

BELIŠĆE

BIZOVAC

PETRIJEVCI

VALPOVO

 

 





Web izlog

kreativnog

stvaralaštva

 

Kreativni

umirovljenici

u WEB

izlogu

 

 

Nizom manifestacija obilježena

200. obljetnica smrti

Matije Petra Katančića

Video

Prvi koncert Valpovačkog

tamburaškog orkestra započinje od

22 minute i 54 sekundi

 

 

 

 

 

 

Galerije fotografija

Ledom okovana rijeka (Dubravko Maričić)

Valpovački dvorac u zimskoj noći

Bajkovita Istra   (Maja Kraljik)

Boje jeseni u Valpovu