MALI OGLASI

PRETRAŽI OGLASE

Tražite posao

VIDEO

 

 

 

 

Mali sportaši na prijemu kod gradonačelnika

Korisnička ocjena: 5 / 5

Zvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivna
 

VALPOVO Gradonačelnik Matko Šutalo i njegova zamjenica Ana Brajnović  danas su u Velikoj gradskoj vijećnici organizirali prijem za sportaše Školskog sportskog društva Jovalija koje djeluje pri Osnovnoj školi Matije Petra Katančića.

Prijem su organizirali kako bi malim sportašima i njihovim mentorima čestitali na uspjesima koje su ostvarili u različitim natjecanjima tijekom prošle školske godine, za što su nedavno primili posebno priznanje kao najbolje Školsko sportsko društvo u Osječko-baranjskoj županiji.

Roko Markota i Šimun Pandurić zapaženi su rukometaši, Domagoj Kučinac i Sven Sopić, nogometaši, Luka Šimić i Josip Tadić košarkaši, Mislav Čolaković i Karla Košutić, odbojkaši, Karlo Ružman i Anja Cvenić, gimnastičari, Domagoj Kučinac, Lorna Budai i Marko Birovljević, atletičari, Rea Perak stolnotenisačica i Josip Varžić, strijelac, a danas su u pratnji ravnatelja Dalibora Košutića i Borisa Šimića, voditelja Školskog sportskog društva u prošloj školskoj godini, imali prigodu predstaviti se uvaženim domaćinima sa svojim zapaženim rezultatima.

-Čestitam vam na postignutim uspjesima i zahvaljujem vam na tome što na sportskim natjecanjima uspješno predstavljate naš grad, rekao je između ostaloga gradonačelnik Šutalo i najavio značajna ulaganja u sportsku infrastrukturu, koja će malim sportašima, ali i svim drugima koji se žele baviti sportom ili rekreacijom stvoriti bolje uvjete. Naime, na proljeće sljedeće godine započet će uređenje igrališta iza Osnovne škole, a u sklopu tog uređenja će se postojeće košarkaško igralište presvući suvremenom podlogom koja će osigurati vrhunske uvjete za trening, natjecanja i rekreaciju. Nakon toga će se radovi nastaviti u Sportskom parku gdje će se postojeći „beton“ također presvući  novom podlogom i tako stvoriti još bolje uvjete za sportaše svih uzrasta.

-Ponosni smo na dostignuća naših učenika na raznim natjecanjima, a posebno nas vesele ovi sjajni rezultati u sportu, jer su rezultat dobre suradnje škole sa sportskim društvima i klubovima, naglasio je ravnatelj Košutić, pokazujući domaćinima priznanje s kojim se svi ponose.

-Naime, izvjesno je, da  tek dva sata tjedno tjelesne kulture ne bi bila dovoljna za pripreme za natjecanja i postizanje ovako dobrih rezultata pa naši talentirani sportaši u svoje slobodno vrijeme nastavljaju s radom u gradskim klubovima i društvima u određenim kategorijama i pod vodstvom svojih trenera postižu izvrsne rezultate, pojasnio je.

Posebno zadovoljstvo iskazao je Boris Šimić, profesor tjelesnoga koji je rukovodio Školskim sportskim društvom u prošloj školskoj godini, jer je uspio iskoordinirati sudjelovanje učenika ove osnovne škole na svim razinama u osam sportskih disciplina, čak na pet državnih prvenstava i postizanje vrhunskih rezultata. Neki od malih sportaša već sada iskazuju visoku razinu talentiranosti i daju nazrijeti izuzetne sportske domete u budućnosti.

Tijekom prijema, svaki od prisutnih sportaša predstavio se domaćinima i fotografirao se s gradonačelnikom koji je svakom malom gostu uručio poklon bon s kojim mogu s kolegama iz timova proslaviti sve postignute uspjehe, a prijem je okončan zajedničkom fotografijom kao trajnom uspomenom na današnji susret.

  

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

PROGNOZA VREMENA

giweather joomla module

DRUŠTVENE MREŽE

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinRSS FeedPinterest
Pin It

Forthuber
Agencija za nekretnine
Brzi i pouzdani!
PCV i ALU stolarija, završni radovi u građevinarstvu