MALI OGLASI

PRETRAŽI OGLASE

Tražite posao

VIDEO

 

 

 

 

Otvorene prostorije Udruge Pokaži srce za djecu!

Korisnička ocjena: 5 / 5

Zvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivna
 

BIZOVAC Udruga Pokaži srce za djecu jučer je svoje aktivnosti podigla na višu razinu. Otvorili su prostorije namijenjene igri, zabavi i radu s djecom.

 -Naša udruga osnovana je s jednim ciljem - vidjeti dječji osmjeh, poručuje nam Ivona Čutek, predsjednica udruge.

- Osnovani smo na Valentinovo, 14.2.2023 s punom podrškom načelnika općine Srećka Vukovića i na tome mu neizmjerno hvala! U našem mjestu je definitivno nedostajalo ovako nešto - mjesto gdje će roditelji doći s svojim djetetom na igru, zabavu i rad. Radimo sa djecom od 1god-14godine.

Provodimo radionice, igraonice, pomažemo djeci slabije financijske situacije, imamo fizioterapeutske radionice i radimo s djecom s poteškoćama u razvoju, organiziramo predstave za djecu i to sve potpuno BESPLATNO! Naime, najčešće pitanje djece i roditelja je: Koliko se to plaća?!

Radimo sve  to da bi naša djeca bila zadovoljna i sretna! Financiramo se iz donacija dobrih ljudi, i na tome im neizmjerno hvala! Naša udruga je jučer otvorila vrata svojih prostorija. Veselimo se radu, druženju s djecom i roditeljima, zaključila je predsjednica udruge Ivona Čutek.

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Imamo 890 gostiju i nema članova online

PROGNOZA VREMENA

giweather joomla module

DRUŠTVENE MREŽE

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinRSS FeedPinterest
Pin It

RASPORED FILMOVA

      TRAVANJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Galerije fotografija

Ledom okovana rijeka (Dubravko Maričić)

Valpovački dvorac u zimskoj noći

Bajkovita Istra   (Maja Kraljik)

Boje jeseni u Valpovu