MALI OGLASI

PRETRAŽI OGLASE

Tražite posao

VIDEO

 

 

 

 

O gospodarskom razvoju konsenzusom

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 

BELIŠĆE Gradski su vijećnici danas dokazali da su i riječju i djelom za gospodarski razvoj grada.

Na danas održanoj izvanrednoj sjednici Gradskog vijeća, jednoglasno su donijeli odluke, kojima tvrtku Harburg Freudenburger oslobađaju plaćanja dijela komunalnog doprinosa za rekonstrukciju i dogradnju građevine proizvodnog pogona metalnih elemenata te građevine Logističkog centra – za skladištenje i komisioniranje poluproizvoda.

-Raduje me da donošenjem odluke o djelomičnom oslobađanju od plaćanja komunalnog doprinosa možemo i djelom pokazati koliko nam je stalo do gospodarskog razvoja grada, rekao je. pozivajući na donošenje odluka, gradonačelnik Belišća Dinko Burić.

Proširenjem hale zavarenih konstrukcija i montaže tvrtka Harburg Freudenberger će stvoriti preduvjete za otvaranje sedamdesetak novih radnih mjesta, a izgradnjom Logističkog centra stvaraju se preduvjeti za povećanje proizvodnje strojeva za vulkanizaciju automobilskih guma za 20 posto, što izravno znači iskorak u razvoju gospodarstva. Današnjim odlukama grad se odrekao 75% prihoda od uplate komunalnog doprinosa, nešto više od milijun kuna, a prihodovat će 337.550,81 kunu.

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Imamo 991 gostiju i nema članova online

PROGNOZA VREMENA

giweather joomla module

DRUŠTVENE MREŽE

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinRSS FeedPinterest
Pin It

 

BELIŠĆE

BIZOVAC

PETRIJEVCI

VALPOVO

KINO PROGRAM

Travanj

                                        

Studio Natalia   

   

 

 





Web izlog

kreativnog

stvaralaštva

 

 

 

 

 

Galerije fotografija

Ledom okovana rijeka (Dubravko Maričić)

Valpovački dvorac u zimskoj noći

Bajkovita Istra   (Maja Kraljik)

Boje jeseni u Valpovu