VIDEO

GIMNASTIKA: Seniorke "D" brončane u Belom Manastiru

Korisnička ocjena: 5 / 5

Zvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivna

VALPOVO/BELI MANASTIR U organizaciji GD Beli Manastir u subotu 26. listopada održano je 3.  kolo "D" programa regije Istok u ženskoj sportskoj gimnastici na 57. Kupu Slavonije i Baranje.

Nastupilo je ukupno 89 natjecateljica iz 6 klubova, tj. 6 gradova naše regije: Vukovara, Belog Manastira, Vinkovaca, Slavonskog Broda, Požege te Valpova.

Gimnastičarke Valpova nastupile su u sve tri kategorije. Kadetkinje u pratnji trenerice Lee Pendić ovaj put nisu imale ekipu, te su 3 natjecateljice nastupale kao pojedinke. Naša najbolja kadetkinja bila je Lucija Klibert osvojivši 21. mjesto, zatim Marta Mandić osvojivši 33. mjesto te Luna Gelenčer osvojivši 40. mjesto.

Juniorke u pratnji trenerice Marije Vileta osvojile su 4. mjesto. Naša najbolja juniorka bila je Tea Čavčić osvojivši 16. mjesto, zatim Ema Mihaljević osvojivši 19. mjesto, Kaira Ivić – 22. mjesto, Patricia Komarac – 26. mjesto te Anja Barić – 28. mjesto.

Seniorke su se  uz pratnju trenerice Monike Semialjac kući vratile s peharom i  brončanom medaljom. Naša najbolja seniorka bila je Kiara Plečko osvojivši 9. mjesto, zatim Iva Berečić – 10. mjesto, Marisa Petranović – 12. mjesto, Ina Cvetković – 14. mjesto, Lana Bartolović – 16. mjesto te Petra Mikić 19. mjesto.

Naša sutkinja Lucija Ivančević sudila je na gredi.

Ovim natjecanjem zatvorili smo natjecateljsku sezonu za žensku sportsku gimnastiku " D" programa za ovu godinu.  Preostaje nam odraditi državno prvenstveno za mušku i žensku sportsku gimnastiku koje će se održati u Nedelišću, 22., 23. i 24. studenog.

Napisala: Marija Vileta, trenerica