MALI OGLASI

PRETRAŽI OGLASE

Tražite posao

VIDEO

 

 

 

 

Zagrli za rijetke, zagrli lijepim riječima

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 

VALPOVO I ove godine Srednja škola Valpovo priključila se kampanji „Zagrli za rijetke, zagrli lijepim riječima“ koja se provodi od 20. – 28. veljače 2017. godine povodom obilježavanja međunarodnog Dana rijetkih bolesti.

Kroz kreativnu radionicu nastojali smo našim učenicima podignuti svijest o rijetkim bolestima i problemima s kojima se oboljeli i članovi njihovih obitelji svakodnevno susreću.

U holu naše škole učenici 1. prodavača pod vodstvom profesorice Svjetlane Barišić i profesorice Dajane Špoljarić izradili su „drvo života“, a učenice 2. komercijale su ga postavile. Njima su se pridružili i ostali učenici škole koji su također na izrađenim listićima ispisali poruke podrške. Na kraju je naše „drvo života“ zablistalo prekrasnim afirmativnim porukama koje ukrašavaju školu.

  

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Imamo 561 gostiju i nema članova online

PROGNOZA VREMENA

giweather joomla module

DRUŠTVENE MREŽE

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinRSS FeedPinterest
Pin It

Forthuber
Agencija za nekretnine
Brzi i pouzdani!
PCV i ALU stolarija, završni radovi u građevinarstvu