MALI OGLASI

PRETRAŽI OGLASE

Tražite posao

VIDEO

 

 

 

 


     

Sve kandidacijske liste za izbor članova vijeća mjesnih odbora

Korisnička ocjena: 3 / 5

Zvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 

VALPOVO Gradsko izborno povjerenstvo objavilo je pravovaljane zaprimljene kandidacijske liste za izbor članova vijeća mjesnih odbora.

Kao što je poznato, 24. veljače održat će se izbori za Mjesne odbore na području Grada Valpova, uključujući i prigradska naselja.

Gradsko izborno povjerenstvo primilo je 19 kandidacijskih lista i to kako slijedi:

 

HARKANOVCI

 

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA MJESNOG ODBORA  HARKANOVCI

 

  1. DOMAGOJ BOŠNJAK
  2. IVAN MIHOLJČEVIĆ
  3. MARKO BOŠNJAK
  4. ALEN FADIGA
  5. ANAMARIJA RIBARIĆ

 

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ

 

  1. JOZO PIŠKORJANAC
  2. MARIN BOŠNJAK
  3. JOSIP HIKL
  4. DANIJEL PLJUSKOVAC
  5. LUKA HARKANOVAC

 

IVANOVCI

 

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA MJESNOG ODBORA  IVANOVCI

 

  1. IVICA PAVOŠEVIĆ
  2. VERONIKA MANDIĆ
  3. DOMINIK PEROKOVIĆ
  4. PAVO KOVAČEVIĆ
  5. MIRNA OREŠKOVIĆ

 

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ

 

  1. VIŠNJA DORIĆ
  2. FILIP PAVOŠEVIĆ
  3. SPOMENKA STANIĆ
  4. DAMIR GRADINJAN
  5. FRANJO BIBIĆ

 

LADIMIREVCI

 

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA MJESNOG ODBORA LADIMIREVCI

 

  1. IVAN PEROŠEVIĆ
  2. DAVOR NOVOSELIĆ
  3. JOSIP PERAK
  4. MIRO PUŠIĆ
  5. MATEJ PEROŠEVIĆ
  6. IVAN MUŽAR
  7. MARIO PUŠIĆ
  8. JOSIP DOMANOVAC
  9. DALIBOR MARJANOVIĆ

 

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ

 

  1. JOSIP ŠESTANJ
  2. MARKO GABOROVIĆ
  3. ZORAN VRANJKOVIĆ
  4. KASANDRA BERGER
  5. FILIP IVANOVIĆ
  6. MAJA STUPARIĆ,
  7. JOSIP NOVOGRADAC
  8. MIRKO HEMETEK
  9. IVANA PUŠIĆ

 

ŽIVI ZID

 

  1. MIHAEL PUŠIĆ
  2. MARKO TOMOKOVIĆ
  3. IVAN KARLOVIĆ
  4. MARTIN BALIĆ
  5. MARTIN GLAVAŠIĆ
  6. SLAVEN KARLOVIĆ
  7. TIHOMIR DOMANOVAC
  8. DEJAN SUDAR
  9. DANIJELA IVKOVIĆ

 

 MARJANČACI

 

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA MJESNOG ODBORA MARJANČACI

 

  1. MILAN ĐURKOVIĆ,
  2. IVAN ĐURKOVIĆ
  3. DAVOR ĐURKOVIĆ
  4. MATKO ĐURAKIĆ
  5. ZDRAVKO KOKIĆ

 

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ

 

  1. PAMELA KOKIĆ
  2. DALIBOR VIDAKOVIĆ
  3. DAJANA ĐURANIĆ
  4. JASMINA TURK
  5. ALBIN MIOKOVIĆ

 

NARD

 

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA MJESNOG ODBORA NARD

 

  1. NIKOLA ABRAMIĆ
  2. IVICA KOKIĆ
  3. MARIJAN STANKOVIĆ
  4. MARIO ŠARONIĆ
  5. GORAN ŠPOLJARIĆ

 

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ/ HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU

 

  1. MIRO IŠTOKOVIĆ
  2. ANKICA RANOGAJEC
  3. MARKO ARNAUT
  4. MARIN SKELAC
  5. JOZO BOGDANOVIĆ

 

ŠAG

 

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA MJESNOG ODBORA  ŠAG

 

  1. VALENTINA ŠKORVAGA
  2. MATIJA ČVAGIĆ
  3. ŠTEFICA BALANŽE
  4. DARIO ANDRAŠIĆ
  5. DOMAGOJ ČOLAKOVIĆ

 

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ

 

  1. DRAGAN ČOLAKOVIĆ
  2. MARKO JEGER
  3. DAVOR ZEMLJAK
  4. DARKO ČVAGIĆ
  5. JOSIP BELIĆ

 

VALPOVO

 

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA MJESNOG ODBORA VALPOVO

 

  1. MATKO ŠUTALO
  2. MARKO BARIŠIĆ
  3. KRISTINA ČAMAGAJEVAC
  4. MATEJ VIDRANSKI
  5. SINIŠA GALOVAC
  6. ŽELJKO PAPIĆ
  7. JOSIP MEDVED
  8. DARKO ĐURKOVIĆ
  9. EDUARD LACKOVIĆ
  10. IVANA ILEŠ
  11. DINKO ŽUPAN

 

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ

 

  1. ANTUN KATALENIĆ
  2. ALENKO BAJER
  3. BRANKO MARKOTA
  4. IVAN CVENIĆ
  5. RUDOLF FUDERER
  6. KASJA VUKIĆ
  7. VINKO BLAŽEVIĆ
  8. MARIO PEROŠEVIĆ
  9. DALIBOR BOŠNJAKOVIĆ
  10. DINO KLOBUČAR
  11. IVANA BAGARIĆ

 

HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU

 

  1. STJEPAN MIJATOVIĆ
  2. PAVICA MAJDENIĆ
  3. IVAN GALIČIĆ
  4. PAVAO VIDINOVIĆ
  5. KATICA PAVLIĆ
  6. MARIO BUDIMČIĆ
  7. ANKICA BRKIĆ
  8. STEVO NOVOSELAC
  9. JOSIP BALIĆ,
  10. NIKOLA VARŽIĆ
  11. JANDRIJA KUNA

 

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP

 

  1. MIROSLAV ŠMIT
  2. MIROSLAV BIROVLJEVIĆ
  3. EMICA TIVANOVAC
  4. VLADIMIR MILOŠEVIĆ
  5. SLAVICA MEŠKIĆ
  6. IVICA JERGOVIĆ
  7. IRENA TERZIĆ
  8. LJUBAN MENIČANIN
  9. NADA DONKOVIĆ
  10. TANJA ŠTEFANČIĆ
  11. DARKO TIVANOVAC

 

ŽIVI ZID

 

  1. DRAGAN ĆALETA
  2. ANTHONY ELVIS MICKAEL ĆALETA
  3. MIHAELA ILIĆ
  4. JASNA GLAVAŠIĆ
  5. JOSIP STRUGAČEVAC,
  6. BILJANA ŠIMURINA,
  7. NADA BOSANČIĆ
  8. SLAVICA RUS
  9. IVICA ŽALAC
  10. MIRA KUBULA
  11. ZORAN GEGIĆ

 

ZELČIN

 

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ

 

  1. MATIJA PANDURIĆ
  2. ŽELJKO VARŽIĆ
  3. MARCEL VARŽIĆ
  4. MARIO MAGIĆ
  5. ANTONIO PIŠKORJANAC

 

 

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Imamo 243 gostiju i nema članova online

PROGNOZA VREMENA

giweather joomla module

DRUŠTVENE MREŽE

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinRSS FeedPinterest
Pin It

Forthuber
Agencija za nekretnine
Brzi i pouzdani!
PCV i ALU stolarija, završni radovi u građevinarstvu