Tražite posao

VIDEO

Gimnastičarke osvojile srebro i broncu u Vukovaru

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

VALPOVO/VUKOVAR U organizaciji GK „Vukovar“ u subotu 6. listopada, održano je 3. kolo „D“ programa regije Istok u ženskoj sportskoj gimnastici na 56. Kupu Slavonije i Baranje. Natjecanje je održano po prvi puta u velikoj dvorani Sportske dvorane „Borovo Naselje“.

Nastupilo je ukupno 59 natjecateljica iz 5 klubova odnosno iz 5 gradova naše regije:  Vukovara, Slavonskog Broda, Požege, Vinkovaca i Valpova.

Gimnastičarke Valpova nastupile su u kategorijama kadetkinja i seniorki. Kadetkinje su osvojile 3. mjesto. Naša najbolja kadetkinja bila je Maja Gardilo osvojivši 6. mjesto, zatim Irina Škorić osvojivši 7. mjesto, Lana Majdenić - 10. mjesto, Nika Gačeša - 13. mjesto, Petra Hršak - 14. mjesto, Franka Dominković – 15. mjesto, Ema Mihaljević – 16. mjesto, Anja Barić – 21. mjesto i Lucija Klibert 22. mjesto.

Seniorke su osvojile odlično 2. mjesto. Najbolja naša seniorka bila je Kiara Plečko osvojivši 7. mjesto, zatim slijede:  Ana Torjanac- 10. mjesto, Iva Berečić - 11. mjesto, Marisa Petranović - 15. mjesto i Lana Bartolović - 16. mjesto.

Osvojene pehare posvećujemo našem treneru i predsjedniku gimnastičkog društva Tomislavu Birovljeviću koji nas je prije nekoliko dana nažalost prerano napustio.

Ekipe na natjecanju vodila je trenerica Monika Kubat dok je sutkinja Lucija Ivančević sudila na tlu i preskoku.

Nakon ljetne stanke gimnastičarke su vrijedno trenirale proteklih mjesec dana kako bi se u punom sjaju pokazale na jesenskom 3. kolu natjecanja. Svakim kolom naše vježbačice napreduju i ostvaruju sve bolje rezultate. Sljedeći krug natjecanja za gimnastičarke „D“ programa je 24. prosinca.