PRETRAŽI OGLASE

Tražite posao

VIDEO

 

 

 

 

Predsjednica Republike Hrvatske dolazi u Valpovo

Korisnička ocjena: 1 / 5

Zvjezdica aktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 

VALPOVO Grad Valpovo ima veliku čast i zadovoljstvo ugostiti Predsjednicu Republike Hrvatske gospođu Kolindu Grabar Kitarović u sklopu programa privremenog Ureda u Osječko-baranjskoj županiji u nedjelju, 3. lipnja 2018., izvijestio je danas gradonačelnik Grada Valpova, Matko Šutalo.

-Svjedoci smo kako Predsjednica obilazi našu domovinu, razgovara sa građanima i želi iz prve ruke čuti ne samo one lijepe stvari kojima se mogu podičiti svi krajevi Hrvatske već i probleme koji muče i tište sve nas, a u cilju rješavanja istih na državnoj razini. Upravo takav skup održat će se i u našem gradu, navodi se u priopćenju.

Gradonačelnik Grada Valpova Matko Šutalo u suradnji sa Valpovačkim poduzetničkim centrom i Turističkom zajednicom Grada Valpova za doček Predsjednice organizirat će Sajam OPG-ova Valpovštine uz kulturno-umjetnički program na Trg kralja Tomislava u Valpovu te Skup predstavnika OPG-ova osječko-baranjske županije  u velikoj dvorani Centra kulture Matija Petar Katančić u Valpovu.

Na ovaj način našoj Predsjednici gospođi Grabar Kitarović želimo prezentirati vrijednost i bogatstvo malih obiteljskih gospodarstava Valpovštine, izvijestiti je o stanju poljoprivrede na području osječko-baranjske županije, ali i istaći probleme koji tište poljoprivrednike najistočnijeg dijela Lijepe naše.

Predsjednica će iskoristiti svoj boravak u Valpovu za druženje sa građanima na Trgu kralja Tomislava te za obraćanje i razgovor s nositeljima OPG-ova osječko-baranjske županije.

Skupu bi se u Centru kulture se osim Predsjednice Republike Hrvatske trebao obratiti i podpredsjednik Vlade i ministar poljoprivrede RH gosp. Tomislav Tolušić ili državni tajnik Ministarstva poljoprivrede, a u raspravi će sudjelovati profesori s Poljoprivrednog fakulteta u Osijeku, djelatnici Ministarstva poljoprivrede te nositelji OPG-ova naše županije.

Ovim putem pozivamo sve naše sugrađane da u nedjelju 3. lipnja 2018.g. od 8,30 sati dođu na Trg kralja Tomislava u Valpovo na druženje i razgovor sa Predsjednicom Republike Hrvatske gđo. Kolindom Grabar Kitarović.

PROGRAM:

  • 8,30 – 12,00 sati: Sajam OPG-ova Valpovštine uz kulturno-umjetnički program na Trg kralja Tomislava u Valpovu
  • od 10,00 do 11,00 sati: Skup predstavnika OPG-ova osječko-baranjske županije  u velikoj dvorani Centra kulture Matija Petar Katančić u Valpovu. Rasprava na temu Stanje poljoprivrede u osječko-baranjskoj županiji.

 

 

Gradonačelnik

Matko Šutalo

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Imamo 756 gostiju i nema članova online

DRUŠTVENE MREŽE

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponRedditNewsvineTechnoratiLinkedinRSS FeedPinterest Pin It

KINO PROGRAM

TRAVANJ

 

 

BELIŠĆE

BIZOVAC

PETRIJEVCI

VALPOVO

 

 





Web izlog

kreativnog

stvaralaštva

 

Kreativni

umirovljenici

u WEB

izlogu

 

 

Nizom manifestacija obilježena

200. obljetnica smrti

Matije Petra Katančića

Video

Prvi koncert Valpovačkog

tamburaškog orkestra započinje od

22 minute i 54 sekundi

 

 

 

 

 

 

Galerije fotografija

Ledom okovana rijeka (Dubravko Maričić)

Valpovački dvorac u zimskoj noći

Bajkovita Istra   (Maja Kraljik)

Boje jeseni u Valpovu